Relax Studio Danillo

V Relax Studio Danillo 
nájdete pokoj, relax a oddych. 

Spolupracujeme s našími partnermi :


KOMPLEXNÉ RIEŠENIE BENEFITOV

Cafeteria v našom poňatí už nepredstavuje iba elektronický obchod s benefitmi, ale premyslený a vzájomne prepojený systém starostlivosti o zamestnancov.

O spoločnosti AVON

AVON je poprednou celosvetovou kozmetickou spoločnosťou, ktorá ženy inšpiruje a ponúka im finančnú nezávislosť už viac ako 130 rokov. Ako jedna z najväčších spoločností na svete v oblasti priameho predaja svoje výrobky predáva prostredníctvom viac ako 6,5 miliónov aktívnych nezávislých reprezentantov. Výrobky AVON sú dostupné vo viac ako 100 krajinách. Ponuka zahŕňa dekoratívnu a pleťovú kozmetiku, vône, módu a vybavenie pre domácnosť. Ku najznámejším značkám patria AVON Color, ANEW, Skin-So-Soft, Advance Techniques a Luxe.

O spoločnosti Oriflame

Zatiaľ čo našou víziou je byť vedúcou spoločnosťou krásy s priamym predajom, naším poslaním vždy bolo pomáhať plniť sny ľudí na celom svete.
ZÁKLADNÉ HODNOTY : VAŠE SNY - NAŠA INŠPIRÁCIA
Spoločnosť Oriflame, založená v roku 1967 dvoma bratmi a ich priateľom, je dnes medzinárodná spoločnosť krásy s priamym predajom, fungujúca vo viac ako 60 krajinách sveta. Našu širokú ponuku švédskych, prírodných a inovatívnych výrobkov krásy predáva približne 3,6 milióna nezávislých poradcov na celom svete, ktorí spolu dosahujú ročný predaj viac ako 1,5 miliardy eur. 

O spoločnosti Essens

ESSENS, aktuálne jedna z najdynamickejších MLM spoločností v Európe, bola založená v Českej republike na jeseň roku 2011 na základe spolupráce niekoľkých profesionálov v sieťovom marketingu a popredných odborníkov v oblasti vývoja a výroby kozmetiky a výživových doplnkov. 

Spočiatku si ESSENS získala rešpekt uvedením radu exkluzívnych parfumov najvyššej možnej kvality. Medzinárodný tím starostlivo vyberal tie najvhodnejšie vonné kompozície od jedného z popredných svetových dodávateľov parfumových esencií. Nasledovali prvé produkty z oblasti špeciálnej výživy, vďaka ktorým začali našu budúcnosť významne ovplyvňovať noví partneri so zázemím popredných európskych lídrov medzi farmaceutickými firmami. Práve preto stále prichádzame s unikátnymi novinkami v našom sortimente, ktoré prostredníctvom sietí našich členov, distribútorov a lídrov ovplyvňujú trhy mnohých krajín a prinášajú neoceniteľný úžitok miliónom spokojných zákazníkov.


Relax Salon

Relax Salon : ponúka masáže a relaxáciu. Robíme celotelové masáže od relaxu cez športové a Ayurvédske masáže až po masáž tváre. U nás nájdete skvelý pokoj, relax, pohodu. Môžete si sami vybrať svoje obľubené skvelé oleje, masáž 4 rúk, duo masáž alebo masáž spolu s partnerom...

Niečo o našej masáži

Prínos relaxačnej masáže je obrovský, dokonca aj vtedy, ak relaxujeme krátko. Napätie a stres vyvolávajú vo svaloch chemické reakcie, ktoré vedú k bolestiam. Ak sme unavení a vyčerpaní, nič sa nám nedarí, vtedy nás často pohltia duševné a emocionálne problémy. Dokonalá relaxácia uvoľní napätie vo svaloch. Ak ju zaradíte do svojho programu, odstránite tak svalové napätie, ktoré vzniká nadmerným zaťažovaním svalov a môže viesť k nevyváženému postoju a reakciám. Uvoľniť sa v dnešnej dobe je veľmi zriedkavé a výnimočné. Fyzická a emocionálna stránka človeka sú jeho neoddeliteľnou súčasťou. Urobte si z masáže luxusný zážitok s našími panenskými olejmi a úžasnými vôňami éterických olejov. Všetky masážne oleje sú bohaté na esenciálne oleje. Používame esenciálne oleje bohaté na terapeutické účinky bez podráždenia pokožky. Vegan Friendly, netestované na zvieratách, s použitím 100% prírody.