...Skvelý relax pre Všetkých, ktorí chcú zažiť vačšiu starostlivosť o svoje telo... Relaxujte spolu s nami:)

Predstavujeme Vám exkluzívne balíky starostlivosti:

 Doprajte si exkluzívne, očistné a uvoľňujúce masáže

KAŽDÝ NÁŠ KLIENT, KTORÝ SI CHCE  dopriať niečo viac a extra, máme pre neho uvoľňujúce masáže plné relaxu...

´´Kráľovská VIP masáž´´ s prvkami Relax masáže - celotelová


Kombinácia masáži : s prvkami relaxačnej, klasickej a ayuvérdskej masáže + masáže tváre.

55€ / 130 min

Športová kráľovská VIP masáž prináša maximálne uvoľnenie a tým podporuje naviac aj naše zdravie, mozog relaxuje a myseľ odpočíva. Táto masáž pozostáva zo systematického hladenia, hnietenia a aplikovania tlaku na mäkké tkanivo celého tela a každú masírovanú časť. Jej cieľom je vyvolať stav celkovej relaxácie, hĺbkové uvoľnenie, odstraňuje vysilenosť a svalové kŕče. Lieči stres, napätie a citové traumy. Na zvláčnenie pokožky používame kvalitné oleje a krémy. Ruky maséra sa pohybujú plynule po celom tele masírovaného, kedy dochádza k účinku liečivej energie dotyku.

Masáž zahŕňa : masáž chodidiel, členky, lýtka, stehná, sedací sval, drieková časť, chrbát, krk, šija, hlava, hrudník, brucho, nohy zpredu, masáž tváre.

Aromamasáž 

60 - 150 min


Na výber sú : 100 % Éterické oleje zn. Doterra a Natureal podľa potreby a priania klienta...

Aromamasáž je upokojujúca relaxačná procedúra, ktorá kombinuje pomalé plynulé ťahy, pôsobením prírodných éterických olejov. Pri tejto masáži pôsobia éterické oleje vstrebávaním pod kožu do vášho tela na hlbšej úrovni. Blahodárne pôsobí na zmysly, uvoľňuje od stresu, zabraňuje starnutiu pleti a pôsobí ako vitamínová bomba pre pokožku. Éterické 100% oleje vyberáme podľa potreby a priania klienta. 

Účinky aromamasáže : 

Aromamasáž uvoľňuje stuhnuté svaly, priaznivo ovplyvňuje nervový systém, krvný obeh a trávenie a má blahodárne terapeutické účinky . Pomáha odstrániť únavu. Táto masáž upokojuje telo i myseľ a je vhodná pri dlhodobom strese, veľkom pracovnom vyťažení. Pravidelné masáže pomáhajú proti nespavosti. Pre dlhší účinok masáže odporúčam nezmývať oleje min 3 hodiny po masáži pre ich liečivý terapeutický  účinok. 

30€* / 35 € 60 min

40€* / 45 € 90 min

50€* / 55 € 120 min

60€* / 65 € 150 min


* Pozn. Lacnejšia varianta esenciálnych olejov zn. Natureal. 
Drahšia varianta zn. Doterra - momentálne nedostupnéMORSKÝ VÁNOK ( 60 eur ) 

 Celotelová masáž s ošetrením tváre 100 min 

Ponuka zahŕňa :- celotelovú relaxačnú masáž - masáž hlavy - masáž tváre olejom s kúskami zlata- masáž dekoltu olejom s kúskami zlata- čistenie pleti - peeling- pleťová maska s práškom z perál a morskými riasami - záverečné pleťové ošetrenie- zábal rúk a nôh s použitím revitalizačného krému s kakaovým maslom a vitamínom E  


TAJNÝ POKLAD ( 65 eur )

Celotelová masáž s ošetrením tváre 100 min

Ponuka zahŕňa :- celotelovú relaxačnú masáž - masáž hlavy - masáž tváre s olejom s kúskami zlata- masáž dekoltu s olejom s kúskami zlata- čistenie pleti- peeling- pleťová maska so zlatom - záverečné pleťové ošetrenie- zábal rúk a nôh s použitím rozžiarujúceho krému so zlatom a olejom oud


RELAX DUŠE ( 65 eur )

 Celotelová relaxačná masáž s ošetrením tváre 100 min

Ponuka zahŕňa :- celotelovú relaxačnú masáž - masáž hlavy - masáž tváre s olejom s kúskami zlata - masáž dekoltu s olejom s kúskami zlata- čistenie pleti- peeling- pleťová maska s ílom Rhassoul a marockým argánovým olejom - záverečné pleťové ošetrenie- zábal rúk a nôh s použitím hydratačného krému s levanduľou a jazmínom


MEDOVÉ POKUŠENIE ( 60  eur )

Celotelová masáž s ošetrením tváre 100 min 

Ponuka zahŕňa :- celotelovú relaxačnú masáž - masáž hlavy - masáž tváre s olejom s kúskami zlata- masáž dekoltu s olejom s kúskami zlata- čistenie pleti- peeling- pleťová maska s pravým medom - záverečné pleťové ošetrenie- zábal rúk a nôh s použitím vyživujúceho krému s mliekom a medom


NOVÁ 

manuálna masáž tváre a hlavy : 

Ajurvédska masáž 

tváre + hlavy ( 25 eur )


Ajurvédska masáž tváre pomáha regenerácii pleti. 

Terapeut aplikuje na tvár teplý ayurvédsky olej jemne masíruje pokožku pri čom stimuluje marmové body, odstraňuje z tváre napätie, redukuje vrásky, spomaľuje proces starnutia a rozjasňuje pleť. Prírodné éterické oleje vyberám podľa priania klienta. Dĺžka masáže 40 min.

Pripravujeme :

Lymfatickú masáž tváre

Lymfatická masáž tváre pomáha mladšiemu a zdravšiemu vzhľadu Vašej tvári.

Manuálna lymfodrenážna masáž odstraňuje opuchy, vrásky, jazvy a napomáha k omladeniu pokožky. Taktiež svojim analgetickým (protibolestivým), spazmolytickým (protikŕčovým) a sedatívnym (upokojujúcim) účinkom masáž pozitívne pôsobí pri bolestiach hlavy každého pôvodu a znižuje výskyt záchvatov migrény.

Masáž sa môže efektívne využívať i pri poúrazových stavoch, po mozgových porážkach (cievnych mozgových príhodách), bolestiach hlavy, migrénach, pri estetických či kozmetických problémoch (akné) a tiež pri športe. Dĺžka masáže ... min.