...Skvelý relax pre Všetkých, ktorí chcú zažiť vačšiu extra starostlivosť o svoje zdravie - telo - dušu...                      Relaxujte spolu s nami:)

Predstavujeme Vám Terapeutické masáže, exkluzívne balíky starostlivosti a Thajské masáže:

 Doprajte si terapiu pre vaše zdravie, exkluzívne masáže pre relax a uvoľňujúce thajské masáže pre stimulovanie energetických dráh.

KAŽDÝ NÁŠ KLIENT, KTORÝ SI CHCE dopriať pre seba niečo extra viac, máme pre neho uvoľňujúce masáže plné relaxu, zdravia a krásy

!!! NOVINKA !!! 

 

Myofasciálna masáž chrbta 

Myofasciálna masáž - myofasciálne uvoľnenie je terapia, pri ktorej sa zručnými pohybmi rúk myopraktika preťahuje väzivový, fasciálny obal svalov celého tela. Vyvinie sa tým aj tlak na kosti, svaly, nervy, kĺby, cievy, ktoré sa dostanú do vzájomného súzvuku.

50€ / 60 min

 Myofasciálna masáž je metóda, ktorá účinkuje najmä pri chronickej alebo akútnej bolesti chrbta, ramien, hrudnej, krčnej alebo bedrovej bolesti, ale aj pri neriešiteľných bolestiach hlavy a je vhodná pre ľudí všetkých vekových kategórií. Pri ošetrení sa stláčajú takzvané spúšťové body (ako zdroj bolesti a dysfunkcie svalov, ktorá sa šíri ďalej do celej zóny prináležiacej k príslušnému bodu) a masírujú sa postihnuté svaly, aby sa odstránili lokálne skrátenia a napätia svalových vlákien.
Telo reaguje na podnety uvoľnením svalového napätia a prichádza pocit regenerácie pohybovej sústavy.
Myoterapia má preventívne, nápravné i rehabilitačné účinky.
Pri použití tejto techniky sa bolesti zredukujú na minimum, alebo sa úplne a natrvalo vytratia.


Terapeutická masáž

Táto masáž je kombináciou východnej a západnej medicíny, ktorý tvorí celok celkovej terapeutickej masáže.

40€ / 60 min

50€ / 90 min 

70€ / 120 min

Pomáha riešiť akútne problémy, bolesti, závraty, tkzv. seknutia pod lopatkami alebo v krčnej oblasti, bolesti chrbtice, driekovej časti, poúrazové stavy.


Thajská masáž hlavy, krku, ramien a tváre  

Táto upokojujúca masáž je zmesou ťahov, ťahových pohybov a akupresúry na kľúčových bodoch tváre, hlavy, krku a ramien. Duševná činnosť sa zastaví, starosti a stres sa rozplynú. Odporúča sa na: relaxáciu, bolesť hlavy a bolesť krku   

40€ / 40 min

Výhody: Úľava od bolesti hlavy, krku, stuhnutosti a tkzv. unaveného ramena. Uvoľňuje napäté svaly na tvári. Zlepšuje krvný obeh v horných oblastiach a znižuje všeobecné nepohodlie spojené so sínusom a migrénou,ktoré idú ruka v ruke ako jeden z najzákladnejších problémov hlavy alebo mozgu, ktorým môže človek čeliť. 


Thajská suchá masáž

Kombinácia masáži : Thajská masáž je jedinečný typ masírovania tela a svalov , ktoré je charakteristické naťahovaním tela a intenzívnou hĺbkovou bodovou masážou. V súčastnosti je klasická thajská masáž považovaná za medicínsku disciplínu používanú pri liečení rôznych problémov. Vykonáva sa na masážnom stole alebo matraci.

45€ / 60 min 

55€ / 90 min

Thajská masáž jej korene siahajú do r. 2500 p.n.l. a jej účinky boli rokmi overované a zdokonaľované. Tradičná thajská masáž nie je len masírovanie svalov a kĺbov , ale predstavuje tiež pracovanie s akupresúrnymi bodmi pozdĺž neviditeľných dráh , nazývaných "desať thajských masážnych dráh" alebo "energetické dráhy". Všetky sa nachádzajú asi 2cm pod pokožkou a prechádzajú celým telom. Stláčanie bodov na týchto dráhach stimuluje prúdenie vnútornej energie ( elementu vzduchu) v tele , priamo lieči choré orgány a žľazy a odstraňuje toxíny z telového tkaniva. Pri tradičnej thajskej masáži sa vyžaduje stláčanie akupresúrnych bodov. Thajská masáž prináša nabudenie energie , osvieženie a celkovú telesnú stimuláciu.

Typická thajská masáž je suchá masáž, bez použitia olejov. 


Thajská olejová masáž


Thajská olejová masáž spája liečebné techniky používané v tradičnej thajskej masáži v kombinácii s aromaterapiou olejom masírovaným do kože. Po celý čas budete ležať na lôžku a užívať si všetky výhody spojenia thajskej masáže a olejovej aromaterapie. Vo Vašom tele nastane stav hlbokého uvoľnenia.

45€ / 60 min

55€ / 90 min

Tento typ masáže nezahŕňa veľa pohybu, je jedinečný typ masírovania tela a svalov, ktoré je charakteristické naťahovaním tela a intenzívnou hĺbkovou bodovou masážou. Thajská olejová masáž je vhodná pre tých, ktorí majú telo citlivejšie na bolesť, potrebujú si zlepšiť imunitu, navodiť psychickú pohodu a cez to trochu vstúpiť do tajov thajských tradičných masáží. Olejová masáž v jemnejšej podobe je tiež veľmi vhodná pre deti. Používajú sa špeciálne prírodné masážne oleje. Tato masáž je jemnejšia než tradičná thajská masáž, no napriek tomu je stále intenzívnějšia ako aroma masáže a je tiež veľmi účinná pri boji s bolesťami tela. Odstraňuje napätie a ztuhnutosť svalov, blahodárne pôsobí i na pokožku. Táto masáž je obľúbená u mnohých našich zákazníkov a je ideálnou voľbou pre zaneprázdnené osoby, ktoré potrebujú únik z ich stresujúceho životného štýlu a očakávajú kvalitný relaxáciu tela a mysle. 


Thajská reflexológia masáž chodidiel


Thajská masáž chodidiel spočíva v stimuláciu reflexných bodov na nohách. Je možné urobiť ju komplexne, ale aj sa zamerať len na určitú oblasť, ktorá Vás momentálne trápi. Na chodidlách sa nachádzajú nervové zakončenia všetkých orgánov ľudského tela.

20€ / 30 min

Reflexná masáž chodidiel sa vykonáva pomocou rúk, prstov, taktiež len pomocou palcov, kĺbov a špeciálnou drevenou paličkou, ktorá je natretá krémom alebo masážnym olejom.
Thajská reflexná masáž chodidiel, je veľmi starou liečebnou procedúrou, ktorá sa v Thajsku využíva k liečeniu už od pradávna. U nás sa stáva veľmi populárnou, len v posledných rokoch, nakoľko sa tajomstvo thajskej reflexnej masáže bolo prísne strážené budhistickými mníchmi v thajskom kráľovskom paláci a tradovalo z generácie na generáciu. Využíva sa na uvoľnenie zablokovanej energie a navrátenie pocitu rovnováhy a vnútornej pohody tela.


Thajská masáž - celé dolné končatiny

Thajská masáž celých nôh : zahŕňa uvoľňujúcu masáž predkolenia, preťahovanie a masáž dráh meridiánov a nervových zakončení umiestnených na chodidlách. Masáž nôh pôsobí nielen na nohy samotné, ale reflexne i na celý ľudský organizmus.

35€ / 60 min

Thajská masáž dolných končatín znižuje bolestivosť svalov, kĺbov a šliach, bolesti chrbta, šije, svalov a hlavy, zlepšuje krvný obeh v dolných končatinách, podporuje celkový lymfatický systém, látkovú výmenu, detoxikuje a omladzuje organizmus, posilňuje celé telo, naštartuje imunitný systém, znižuje stuhnutosť chodidiel a nôh, zlepšuje ich pružnosť a ohybnosť, zmierňuje pocit ťažkých a unavených nôh, odstraňuje stres, psychickú únavu. 


Aromamasáž 

60 - 150 min


Na výber sú : 100 % Éterické oleje zn. Doterra a Natureal podľa potreby a priania klienta...

Aromamasáž je upokojujúca relaxačná procedúra, ktorá kombinuje pomalé plynulé ťahy, pôsobením prírodných éterických olejov. Pri tejto masáži pôsobia éterické oleje vstrebávaním pod kožu do vášho tela na hlbšej úrovni. Blahodárne pôsobí na zmysly, uvoľňuje od stresu, zabraňuje starnutiu pleti a pôsobí ako vitamínová bomba pre pokožku. Éterické 100% oleje vyberáme podľa potreby a priania klienta. 

Účinky aromamasáže : 

Aromamasáž uvoľňuje stuhnuté svaly, priaznivo ovplyvňuje nervový systém, krvný obeh a trávenie a má blahodárne terapeutické účinky . Pomáha odstrániť únavu. Táto masáž upokojuje telo i myseľ a je vhodná pri dlhodobom strese, veľkom pracovnom vyťažení. Pravidelné masáže pomáhajú proti nespavosti. Pre dlhší účinok masáže odporúčam nezmývať oleje min 3 hodiny po masáži pre ich liečivý terapeutický  účinok. 

30€* / 35 € 60 min

40€* / 45 € 90 min

50€* / 55 € 120 min

60€* / 65 € 150 min


* Pozn. Lacnejšia varianta esenciálnych olejov zn. Natureal. 
Drahšia varianta zn. Doterra - momentálne nedostupnéMORSKÝ VÁNOK ( 60 eur ) * momentálne nedostupné 

 Celotelová masáž s ošetrením tváre 100 min 

Ponuka zahŕňa :- celotelovú relaxačnú masáž - masáž hlavy - masáž tváre olejom s kúskami zlata- masáž dekoltu olejom s kúskami zlata- čistenie pleti - peeling- pleťová maska s práškom z perál a morskými riasami - záverečné pleťové ošetrenie- zábal rúk a nôh s použitím revitalizačného krému s kakaovým maslom a vitamínom E  


TAJNÝ POKLAD ( 65 eur ) * momentálne nedostupné 

Celotelová masáž s ošetrením tváre 100 min

Ponuka zahŕňa :- celotelovú relaxačnú masáž - masáž hlavy - masáž tváre s olejom s kúskami zlata- masáž dekoltu s olejom s kúskami zlata- čistenie pleti- peeling- pleťová maska so zlatom - záverečné pleťové ošetrenie- zábal rúk a nôh s použitím rozžiarujúceho krému so zlatom a olejom oud


RELAX DUŠE ( 65 eur ) * momentálne nedostupné 

 Celotelová relaxačná masáž s ošetrením tváre 100 min

Ponuka zahŕňa :- celotelovú relaxačnú masáž - masáž hlavy - masáž tváre s olejom s kúskami zlata - masáž dekoltu s olejom s kúskami zlata- čistenie pleti- peeling- pleťová maska s ílom Rhassoul a marockým argánovým olejom - záverečné pleťové ošetrenie- zábal rúk a nôh s použitím hydratačného krému s levanduľou a jazmínom


MEDOVÉ POKUŠENIE ( 60  eur ) 

* momentálne nedostupné 

Celotelová masáž s ošetrením tváre 100 min 

Ponuka zahŕňa :- celotelovú relaxačnú masáž - masáž hlavy - masáž tváre s olejom s kúskami zlata- masáž dekoltu s olejom s kúskami zlata- čistenie pleti- peeling- pleťová maska s pravým medom - záverečné pleťové ošetrenie- zábal rúk a nôh s použitím vyživujúceho krému s mliekom a medom