O nás: Predstavujeme Vám náš tím: 

Daniela - Danny - certifikovaná Thajská masérka


´´ Cielom masáže je zbavenie sa únavy, uvolnenie bolesti v tele a regenerovanie celého nervového

systému. ´´


O mne :

Študovala som tradičnú thajskú medicínu vo WatPo Medical School v Bangkoku. Ďalej anatómiu a fyziológiu v Zamase - škola akreditovaná ministerstvom zdravotníctva SR. Pokračujem v štúdiách s ABMP (Associated Bodywork & Massage Professionals) prostredníctvom konferencií webových seminárov a workshopov. To mi dáva prehľad o tom, ako kombinovať východné a západné techniky. Kombinácia terapií sa naozaj dobre spája a pracuje na fyzickom a metafyzickom aspekte ľudského tela. Moja práca sa zameriava na diferencovanie príčiny bolesti v tele podľa histórie zdravia klienta, genetiky, držania tela a životného štýlu.

Thajská masáž je jedinečný typ masírovania tela a svalov, ktoré je charakteristické naťahovaním tela a intenzívnou hĺbkovou bodovou masážou. 


V súčastnosti je klasická thajská masáž považovaná za medicínsku disciplínu používanú pri liečení rôznych problémov. Korene tejto masáže siahajú do r. 2500 p.n.l. a jej účinky boli rokmi overované a zdokonaľované. Tradičná thajská masáž nie je len masírovanie svalov a kĺbov, ale predstavuje tiež pracovanie s akupresúrnymi bodmi pozdĺž neviditeľných dráh, nazývaných "desať thajských masážnych dráh" alebo "energetické dráhy". Všetky sa nachádzajú asi 2 cm pod pokožkou a prechádzajú celým telom. Stláčanie bodov na týchto dráhach stimuluje prúdenie vnútornej energie (elementu vzduchu) v tele, priamo lieči choré orgány a žľazy a odstraňuje toxíny z telového tkaniva. Pri tradičnej thajskej masáži sa vyžaduje stláčanie akupresúrnych bodov. Thajská masáž prináša nabudenie energie, osvieženie a celkovú telesnú stimuláciu.


Thajská masáž je klasická suchá - bez oleja - a klient je oblečený (šortky a tričko). Pri suchej masáži klient leží na matraci - na zemi, aby terapeut mohol lepšie vykonať strečingové techniky. Pri olejovej masáži klient leží na posteli ako pri klasickej západnej masáži - športovej, či relaxačnej.


Som rada, keď je klient spokojný a cíti sa zdravo v tele a na duši. Preto mojou úlohou je pomáhať ľudom zbaviť sa bolesti a únavy.
Som tu pre Vás. Daniela


Mia - certifikovaná masérka

´´ Každý klient je jedinečný a na každého sa teším, pretože práve oni mi pomáhajú žiť si môj sen :) ´´


O mne : 

V mojom živote som si ako každý prešla obdobím, kedy som hľadala samú seba a miesto , kde by som sa cítila príjemne a mala okolo seba príjemných ľudí :) Obehla som si pár miest, či už v zahraničí alebo na Slovensku a konečne po dlhom čase som našla aj prácu , ktorú som tak dlho hľadala.Predchádzalo tomu veľa skúšok ,ktoré boli niekedy naozaj veľmi náročné , stretla som mnoho ľudí, ktorí mi veľa vzali , ale aj takých , čo mi veľa dali. Všetky tie sklamania , trápenia, nevydarené dni , mesiace, roky, ktoré som prežívala, ma však zakaždým posúvali vpred a každý chybný pracovný ,či osobný krok ma viedol na cestu , na ktorej som práve teraz. Vďaka jednej osobe, s ktorou som prežila nejaký čas, som sa dostala k masážam. Nikdy som neverila, že ja raz budem pracovať v tejto oblasti, pretože nič v mojom živote tomu nenasvedčovalo.  

Vyštudovala som odbor kaderníčka , čo som nikdy neprijala za svoje povolanie , pretože to nebolo to, čo som potrebovala a čo by ma bavilo. Keď som jedného dňa šla na "miesto činu" , ako nazývam zrod môjho šťastného životného rozhodnutia, do jedného salónu, kde sa práve odohrával masérsky kurz , tak som si povedala "ach to bude nuda ,ale snáď to tu vydržím"....šla som totiž len ako pozorovateľ , kurz si v tej dobe robila osoba, ktorá ma k tomu priviedla :) 


Ale čo sa dialo potom...to bolo neuveriteľné. Ako som ich tak pozorovala, zrazu ma to začalo "brať" a ja som si povedala, však toto je niečo fantastické....toto je práca, ktorú ja potrebujem ! 


Mám chronickú potrebu pomáhať ľuďom a masáž je presne to, čo dá zmysel pojmu práca v mojom podaní. Robiť niečo, čo ma napĺňa, baví a dokonca živí ...to je sen mnohých. Onedlho na to som si takisto spravila kurz a odvtedy môj život nabral iný rozmer. Svoju prácu milujem a ľudí , ktorých pri nej stretávam tiež :) 

Venujem sa klasickej, relaxačnej, tehotenskej, medovej , lymfodrenážnej a ďalším druhom uvoľnujúcich masáží...každý klient je jedinečný a na každého sa teším , pretože práve oni mi pomáhajú žiť si môj sen :) 

Ďakujem a teším sa na vás . 

S láskou vaša Mia :) 


Daniel - certifikovaný športový masér

´´Mojím cieľom je : ,,Naučiť sa ľudí relaxovať´´

O mne :

Už v mladosti som začal s masážami, prvý krát som začal vo veku okolo 16 rokov  a nejako sa to na mňa prilepilo. Postupne som to skúšal rozširovať cez rodinu, po známych a klientov na základe odporúčaní a recenzií. Masážam sa venujem aktívne cca 5 rokov.  Ako masér som sa rozhodol, že naplním svoje poslanie a tak som si rozbehol kurzy, školenia a taktiež akreditáciu. Mojím prvým kurzom bol kurz Ajurvédskaej masáže, ktorý sa mi veľmi páčil a tak som si povedal, že pôjdem ďalej ... Neskôr som si rozšíril prax certifikátmi ako Športová /švédska/ masáž a klasická masáž. Mojou poslednej skúškou, ktora mi umožnila tieto možnosti sa tomu naplno venovať bolo Osvedčenie ako Športový masér - odborník v športe - udelené potvrdením o akreditácii Ministerstvom školstva.

Cieľom mojej masáže je : aby masáž prinášala klientovi pohodu, relax, úľavu a uvoľnenie svalov. Mojou vizitkou je spokojnosť klienta s jeho očakávaním ako aj ľudským prístupom, prijemným prostredím a prijateľnou cenou. 

Chcem sa zamerať predovšetkým na kvalitu a požiadavky potrieb klienta a tak sa posúvať ďalej. Spokojnosť klienta bude mojou spokojnosťou.


Veľakrát sa stretávam s potenciálnymi klientmi, ktorý mi rozprávajú, že neboli ešte nikdy na masáži alebo majú zlú skúsenosť alebo dokonca nemajú radi cudzí dotyk.


To všetko chcem u nich odblokovať a ukázať im ako sa dá relaxovať, zažiť pocit úľavy, relaxu a pohody, odísť ako nový človek nabrať nové sily oddýchnuť si v tomto hektickom kolobehu života v našom Relax Studiu Danillo )))


Janka - finančná poradkyňa

,,Moja vysnívaná práca v spoločnosti VSG Slovakia´´

Na finančnom trhu sa pohybujem už viac ako 4 roky. V portfóliu sa nachádza viac ako 200 spokojných klientov. Moja práca spočíva v neustálom prijímaní informácii, a ich následnom aplikovaní na finančnom trhu. Preto sa snažím poskytnúť, zabezpečiť a odporučiť klientom to najlepšie riešenie.

V mojom podnikaní sa zameriavam predovšetkým na kvalitu a spokojnosť klienta. Pretože finančný trh je zložitý a marketing v médiách často agresívny a zavádzajúci. Preto s kolegyňami využívam priestor na vytváranie inovatívnych možností pre klientov a to pod jednou strechou našej spoločnosti VSG Slovakia. Spolupracujem len so špičkovými medzinárodnými spoločnosťami na trhu.


Dôvera je štandardom na ktorom si budujem svoju vlastnú kariéru. Snažím sa o to, aby si bol klient istý, že som tým správnym človekom, ktorému vkladá svoj život a budúcnosť.

Moja osobnosť a charizma je to čo vytvára moju značku. Na finančnom trhu som lídrom a chcem ísť druhým príkladom. Každodenná motivácia a pozitívne nastavenie ma posúvajú robiť dôležité rozhodnutia v mojej práci.


Prečo VSG Slovakia?
Spoločnosť VSG Slovakia sa pohybujeme v životnej a neživotnej sfére a úveroch. Funguje na princípe, uzatvárania zmlúv online. V praxi to funguje tak, že po uzatvorení zmluvy online sa klientovi vygenerujú všetky potrebné dokumenty a odošlú sa mu na jeho mail. Následne sa jeho údaje s dokumentami automaticky odošle do poisťovni a klient nemusí zmluvu podpisovať.

Projekty ktoré zastrešujem:
Finančná gramotnosť https://www.financnagramotnost.sk
Fitness poistenie https://www.business-education.sk/fitness-poistenie/
Moje centrum bývania https://www.mojecentrumbyvania.sk/
https://www.123peniaze.sk


Annemarie - poradenstvo a všetku starostlivosť týkajúcu sa poistenia a zaistenia, ako aj dôchodkového zabezpečenia a hypotekárnych záležitostí.

Od roku 1996 sa venujem finančnému poradenstvu. Mám odborné skúšky v NBS. Toho času pracujem pre spoločnosť INSIA, ktorá spolupracuje so všetkými poisťovňami a bankami ako aj dôchodkovými spoločnosťami. Poskytujeme klientom poradenstvo a všetku starostlivosť týkajúcu sa poistenia a zaistenia, ako aj dôchodkového zabezpečenia a hypotekárnych záležitostí. 

Moje špecializácie :

 • Poistenie pre občanov
 • Auto - HAV Auto - PZP
 • Cesty Chata/chalupa
 • Domácnosť Nehnuteľnost
 • Stavebné sporenie Úraz
 • Životné poistenie Zodpovednosť rodiny
 • Poistenie pre firmy
 • Auto - HAV Auto - PZP
 • Nehnuteľnosti Profesijná (špeciálna) zodpovednosť
 • Stroje / elektronika 
 • Všeobecná zodpovednosť

Našim klientom zabezpečujem veľmi širokú a komplexnú ponuku poistenia a hypoték. Vďaka skúsenostiam a odbornosti sme schopní nájsť vždy to správne riešenie pre každého klienta.Poskytovanie kvalitných služieb a osobného servisu sú pre nás základnou hodnotou.Strategické partnerstvo s najväčším poisťovacím maklérom na svete, spoločnosťou Marsh, je pre INSIA potvrdením stability. Sme tak rešpektovaným partnerom na finančnom trhu.