O nás: Predstavujeme Vám náš tím: 

Daniela - Danny - certifikovaná Thajská masérka


´´ Cielom masáže je zbavenie sa únavy, uvolnenie bolesti v tele a regenerovanie celého nervového

systému. ´´


O mne :

Študovala som tradičnú thajskú medicínu vo WatPo Medical School v Bangkoku. Ďalej anatómiu a fyziológiu v Zamase - škola akreditovaná ministerstvom zdravotníctva SR. Pokračujem v štúdiách s ABMP (Associated Bodywork & Massage Professionals) prostredníctvom konferencií webových seminárov a workshopov. To mi dáva prehľad o tom, ako kombinovať východné a západné techniky. Kombinácia terapií sa naozaj dobre spája a pracuje na fyzickom a metafyzickom aspekte ľudského tela. Moja práca sa zameriava na diferencovanie príčiny bolesti v tele podľa histórie zdravia klienta, genetiky, držania tela a životného štýlu.

Thajská masáž je jedinečný typ masírovania tela a svalov, ktoré je charakteristické naťahovaním tela a intenzívnou hĺbkovou bodovou masážou. 


V súčastnosti je klasická thajská masáž považovaná za medicínsku disciplínu používanú pri liečení rôznych problémov. Korene tejto masáže siahajú do r. 2500 p.n.l. a jej účinky boli rokmi overované a zdokonaľované. Tradičná thajská masáž nie je len masírovanie svalov a kĺbov, ale predstavuje tiež pracovanie s akupresúrnymi bodmi pozdĺž neviditeľných dráh, nazývaných "desať thajských masážnych dráh" alebo "energetické dráhy". Všetky sa nachádzajú asi 2 cm pod pokožkou a prechádzajú celým telom. Stláčanie bodov na týchto dráhach stimuluje prúdenie vnútornej energie (elementu vzduchu) v tele, priamo lieči choré orgány a žľazy a odstraňuje toxíny z telového tkaniva. Pri tradičnej thajskej masáži sa vyžaduje stláčanie akupresúrnych bodov. Thajská masáž prináša nabudenie energie, osvieženie a celkovú telesnú stimuláciu.


Thajská masáž je klasická suchá - bez oleja - a klient je oblečený (šortky a tričko). Pri suchej masáži klient leží na matraci - na zemi, aby terapeut mohol lepšie vykonať strečingové techniky. Pri olejovej masáži klient leží na posteli ako pri klasickej západnej masáži - športovej, či relaxačnej.


Som rada, keď je klient spokojný a cíti sa zdravo v tele a na duši. Preto mojou úlohou je pomáhať ľudom zbaviť sa bolesti a únavy.
Som tu pre Vás. Daniela


Mia - certifikovaná masérka

´´ Každý klient je jedinečný a na každého sa teším, pretože práve oni mi pomáhajú žiť si môj sen :) ´´


O mne : 

V mojom živote som si ako každý prešla obdobím, kedy som hľadala samú seba a miesto , kde by som sa cítila príjemne a mala okolo seba príjemných ľudí :) Obehla som si pár miest, či už v zahraničí alebo na Slovensku a konečne po dlhom čase som našla aj prácu , ktorú som tak dlho hľadala.Predchádzalo tomu veľa skúšok ,ktoré boli niekedy naozaj veľmi náročné , stretla som mnoho ľudí, ktorí mi veľa vzali , ale aj takých , čo mi veľa dali. Všetky tie sklamania , trápenia, nevydarené dni , mesiace, roky, ktoré som prežívala, ma však zakaždým posúvali vpred a každý chybný pracovný ,či osobný krok ma viedol na cestu , na ktorej som práve teraz. Vďaka jednej osobe, s ktorou som prežila nejaký čas, som sa dostala k masážam. Nikdy som neverila, že ja raz budem pracovať v tejto oblasti, pretože nič v mojom živote tomu nenasvedčovalo.  

Vyštudovala som odbor kaderníčka , čo som nikdy neprijala za svoje povolanie , pretože to nebolo to, čo som potrebovala a čo by ma bavilo. Keď som jedného dňa šla na "miesto činu" , ako nazývam zrod môjho šťastného životného rozhodnutia, do jedného salónu, kde sa práve odohrával masérsky kurz , tak som si povedala "ach to bude nuda ,ale snáď to tu vydržím"....šla som totiž len ako pozorovateľ , kurz si v tej dobe robila osoba, ktorá ma k tomu priviedla :) 


Ale čo sa dialo potom...to bolo neuveriteľné. Ako som ich tak pozorovala, zrazu ma to začalo "brať" a ja som si povedala, však toto je niečo fantastické....toto je práca, ktorú ja potrebujem ! 


Mám chronickú potrebu pomáhať ľuďom a masáž je presne to, čo dá zmysel pojmu práca v mojom podaní. Robiť niečo, čo ma napĺňa, baví a dokonca živí ...to je sen mnohých. Onedlho na to som si takisto spravila kurz a odvtedy môj život nabral iný rozmer. Svoju prácu milujem a ľudí , ktorých pri nej stretávam tiež :) 

Venujem sa klasickej, relaxačnej, tehotenskej, medovej , lymfodrenážnej a ďalším druhom uvoľnujúcich masáží...každý klient je jedinečný a na každého sa teším , pretože práve oni mi pomáhajú žiť si môj sen :) 

Ďakujem a teším sa na vás . 

S láskou vaša Mia :) 


Daniel - certifikovaný športový masér

´´Mojím cieľom je : ,,Naučiť sa ľudí relaxovať´´

O mne :

Už v mladosti som začal s masážami, prvý krát som začal vo veku okolo 16 rokov  a nejako sa to na mňa prilepilo. Postupne som to skúšal rozširovať cez rodinu, po známych a klientov na základe odporúčaní a recenzií. Masážam sa venujem aktívne cca 5 rokov.  Ako masér som sa rozhodol, že naplním svoje poslanie a tak som si rozbehol kurzy, školenia a taktiež akreditáciu. Mojím prvým kurzom bol kurz Ajurvédskaej masáže, ktorý sa mi veľmi páčil a tak som si povedal, že pôjdem ďalej ... Neskôr som si rozšíril prax certifikátmi ako Športová /švédska/ masáž a klasická masáž. Mojou poslednej skúškou, ktora mi umožnila tieto možnosti sa tomu naplno venovať bolo Osvedčenie ako Športový masér - odborník v športe - udelené potvrdením o akreditácii Ministerstvom školstva.

Cieľom mojej masáže je : aby masáž prinášala klientovi pohodu, relax, úľavu a uvoľnenie svalov. Mojou vizitkou je spokojnosť klienta s jeho očakávaním ako aj ľudským prístupom, prijemným prostredím a prijateľnou cenou. 

Chcem sa zamerať predovšetkým na kvalitu a požiadavky potrieb klienta a tak sa posúvať ďalej. Spokojnosť klienta bude mojou spokojnosťou.


Veľakrát sa stretávam s potenciálnymi klientmi, ktorý mi rozprávajú, že neboli ešte nikdy na masáži alebo majú zlú skúsenosť alebo dokonca nemajú radi cudzí dotyk.


To všetko chcem u nich odblokovať a ukázať im ako sa dá relaxovať, zažiť pocit úľavy, relaxu a pohody, odísť ako nový človek nabrať nové sily oddýchnuť si v tomto hektickom kolobehu života v našom Relax Studiu Danillo )))


Anka - certifikovaná masérka 

´´Pochopila som, že v dnešnom uponáhľanom svete človek potrebuje mať čas aj pre seba, pre svoj odpočinok, zdravie a relax.´´

Po skončení strednej školy som pracovala 13 rokov v banke. Každý deň som prichádzala do kontaktu nie len s peniazmi ale aj s ľuďmi. Venovala som sa skrášľovaniu životného prostredia v lesoparkoch, detských ihriskách, materských škôlkach a amfiteátroch, kde ľudia chodia oddychovať a relaxovať.  Na svojej ceste pre svoje vnútro a pre svoj doplnok som začala študovať dispozičnú prognostiku, ktorej sa venujem už siedmy rok. Poruchy, choroby a havárie nepadajú z neba, dispozície k nim sa vytvárajú u človeka celé stáročia. Dispozičná prognostika ovládla informatiku, vďaka ktorej dokáže genetické a veľa ďalších dispozícii v človeku čítať. V mnohom pomohla nielen mne, ale aj mojim blízkym. Všetky moje poznatky ma vedú k spoznávaniu človeka, a preto sa naďalej venujem Ajurvéde, Joge a masážam. Všetky masérske kurzy som absolvovala v Prahe.

Masáže ktorým sa venujem : 

Klasická masáž: 

Patrí medzi moje najviac používané a najobľúbenejšie regeneračné procedúry. Moji klienti v dnešnom náročnom svete čím ďalej vyhľadávajú pocit uvoľnenia, komplexnej fyzickej a psychickej relaxácie. Moja masáž má hlavne dopad na celkový stav organizmu klienta a rieši veľa zdravotných problémov tak posilňuje a regeneruje telo i dušu. Je dobrým doplnkom pri fyzickej aktivite. Používa sa pri rekonvalescencii po rôznych chorobách, úrazoch a operáciách.


Masáž proti celulitíde a formovanie postavy: 

Dnešná doba, ktorá lipne až príliš na perfektnom vzhľade, sa celulitída stáva doslova strašiakom ženského sveta. Anticelulitídna masáž, nazývaná aj masáž krásnych nôh, zabraňuje ukladaniu tukových buniek na nesprávnych miestach, ,,drví" zhluky tukových buniek, ktoré sú uložené pod pokožkou. Vďaka tejto masáži sú bunky zásobované výživnými látkami a kyslíkom, z organizmu sa rýchlejšie odplavujú škodlivé látky, takže staré ,,celulitídne hrbolčeky" miznú a nové sa už netvoria. Táto masáž pochádza zo Srí Lanky, je to kombinácia masážneho oleja proti celulitíde, peelingu, mlieka, ozónu a špeciálnych jemných hmatov. Ozón je prírodná látka, ktorá veľmi výrazne stimuluje bunky ľudského tela, urýchľuje metabolizmus, potlačuje celulitídu, vyhladzuje strie, vypína a regeneruje pokožku. Už po prvej aplikácii je úbytok 1 až 2 cm. Je dobré absolvovať celú kúru 10 - 12 krát a potom chodiť na pravidelné udržiavacie masáže napr. 1 x za mesiac.


Lymfatická masáž tela: 

Je kráľovnou medzi jemnými dotykovými technikami. Masáž napomáha toku lymfy, ktorá odvádza z tela odpadové látky. Zvyšuje imunitu, pôsobí taktiež anti-celulitídne a odstraňuje opuchy spôsobené stagnovaním lymfy. Je to jemná, ale účinná technika bez použitia masážnych olejov pozostávajúca z pomalých opakujúcich sa pohybov. Je základom pri zoštíhľujúcích metódach, redukčných a detoxikačných diétach. Lymfatickou masážou sa odstraňuje pocit ,,ťažkých nôh," urýchľuje sa odplavovanie toxínov a nečistôt z tela, znižuje sa hromadenie vody v tele, zlepšujú sa telesné funkcie a celkovo sa posilňuje imunitný systém. Kvalitne vykonaná manuálna lymfatická masáž je oproti ,,prístrojovej" komplexnejšia a najmä zdraviu oveľa prospešnejšia a cielenejšia.


Janka - finančná poradkyňa

,,Moja vysnívaná práca v spoločnosti VSG Slovakia´´

Na finančnom trhu sa pohybujem už viac ako 4 roky. V portfóliu sa nachádza viac ako 200 spokojných klientov. Moja práca spočíva v neustálom prijímaní informácii, a ich následnom aplikovaní na finančnom trhu. Preto sa snažím poskytnúť, zabezpečiť a odporučiť klientom to najlepšie riešenie.

V mojom podnikaní sa zameriavam predovšetkým na kvalitu a spokojnosť klienta. Pretože finančný trh je zložitý a marketing v médiách často agresívny a zavádzajúci. Preto s kolegyňami využívam priestor na vytváranie inovatívnych možností pre klientov a to pod jednou strechou našej spoločnosti VSG Slovakia. Spolupracujem len so špičkovými medzinárodnými spoločnosťami na trhu.


Dôvera je štandardom na ktorom si budujem svoju vlastnú kariéru. Snažím sa o to, aby si bol klient istý, že som tým správnym človekom, ktorému vkladá svoj život a budúcnosť.

Moja osobnosť a charizma je to čo vytvára moju značku. Na finančnom trhu som lídrom a chcem ísť druhým príkladom. Každodenná motivácia a pozitívne nastavenie ma posúvajú robiť dôležité rozhodnutia v mojej práci.


Prečo VSG Slovakia?
Spoločnosť VSG Slovakia sa pohybujeme v životnej a neživotnej sfére a úveroch. Funguje na princípe, uzatvárania zmlúv online. V praxi to funguje tak, že po uzatvorení zmluvy online sa klientovi vygenerujú všetky potrebné dokumenty a odošlú sa mu na jeho mail. Následne sa jeho údaje s dokumentami automaticky odošle do poisťovni a klient nemusí zmluvu podpisovať.

Projekty ktoré zastrešujem:
Finančná gramotnosť https://www.financnagramotnost.sk
Fitness poistenie https://www.business-education.sk/fitness-poistenie/
Moje centrum bývania https://www.mojecentrumbyvania.sk/
https://www.123peniaze.sk


Annemarie - poradenstvo a všetku starostlivosť týkajúcu sa poistenia a zaistenia, ako aj dôchodkového zabezpečenia a hypotekárnych záležitostí.

Od roku 1996 sa venujem finančnému poradenstvu. Mám odborné skúšky v NBS. Toho času pracujem pre spoločnosť INSIA, ktorá spolupracuje so všetkými poisťovňami a bankami ako aj dôchodkovými spoločnosťami. Poskytujeme klientom poradenstvo a všetku starostlivosť týkajúcu sa poistenia a zaistenia, ako aj dôchodkového zabezpečenia a hypotekárnych záležitostí. 

Moje špecializácie :

 • Poistenie pre občanov
 • Auto - HAV Auto - PZP
 • Cesty Chata/chalupa
 • Domácnosť Nehnuteľnost
 • Stavebné sporenie Úraz
 • Životné poistenie Zodpovednosť rodiny
 • Poistenie pre firmy
 • Auto - HAV Auto - PZP
 • Nehnuteľnosti Profesijná (špeciálna) zodpovednosť
 • Stroje / elektronika 
 • Všeobecná zodpovednosť

Našim klientom zabezpečujem veľmi širokú a komplexnú ponuku poistenia a hypoték. Vďaka skúsenostiam a odbornosti sme schopní nájsť vždy to správne riešenie pre každého klienta.Poskytovanie kvalitných služieb a osobného servisu sú pre nás základnou hodnotou.Strategické partnerstvo s najväčším poisťovacím maklérom na svete, spoločnosťou Marsh, je pre INSIA potvrdením stability. Sme tak rešpektovaným partnerom na finančnom trhu.