Naša ponuka relaxu  

Cenník *

* Platný od 1. 11. 2018

Masáž podľa výberu klienta:

Masáže na výber: s prvkami klasickej, relaxačnej alebo ayurvédskej techniky. 

15€ / 30 min 

25€ / 60 min 

35€ / 90 min

Možnosť výberu masáže podľa partií a dĺžky masáže:

Varianty : 

a,) Len zadná časť : /nohy zozadu/ chodidlá, členky, lýtka, stehná + sedacie svaly + chrbát, krk + šija.

b.) Zadná aj predná časť : Celá zadná časť ako pri prvej variante + hlava, tvár, hrudník, brucho, ruky, /nohy zpredu/.

Exkluziv - Masáž chrbáta + krk a šija

Kombinácia masáži : s prvkami relaxačnej, klasickej a ayuvérdskej masáže na uvoľnenie chrbtových svalov a krčnej chrbtice.

20€ / 30 - 40 min

Najoblúbenejšia masáž pozostáva z masáže chrbáta v pozícii na bruchu na masážnom stole, pokračuje sa masážou driekovej časti, chrbtových svalov, trapézami, krčnou chrbticou. Neskôr sa pokračuje masážou krčnej chrbtice a šije v sede chrbtom k masérovi. Nakoniec sa masáž zakončí uvoľnením krčnej chrbtice špeciálnymi cvikmi a pomocou dýchania. 

Masáž je vhodná pre klientov s bolesťami v driekovej časti, oblasť lopatiek, oblasti ramien, seknutie v krku.

Masáž horných a dolných končatín

Kombinácia masáži: s prvkami relaxačnej, klasickej a ayuvérdskej masáže.

20€ / 40 min

Doba trvania masáže je 15-20 minút pre dolné a horné končatiny zvlášť. Klient leží na bruchu, horné končatiny sú položené pozdĺž tela a dolné končatiny prečnievajú z masážneho stola vďaka možnosti polohovania. 

Masáž dolných končatín 

Masér stojí na strane masírovanej končatiny. Najprv sa spravia chodidlá pokiaľ si to klient želá alebo nieje príliš šteklivý... Po masáži chodidiel sa dajú dolné končatiny do rovnomernej polohy a pokračuje sa masážou členkov, lýtka a stehenných svalov, sedacích svalov.   

Masáž horných končatín

Táto časť tela je pomerne dobre prístupná samomasáži. Trenie ra­menného pletenca si môžeme ro­biť sami, podobne aj hnetenie prsných svalov, pri ktorom sa sva­ly uchopia do ruky a silou sa odťahu­jú od hrudníka. Masáž možno opako­vať viackrát za sebou na oboch stra­nách.

Na výkonnosť horných končatín priaznivo vplýva masáž ohýbačov lakťa. Pri masáži druhou osobou je dôležité dôkladne rozotierať celú hornú končatinu. Trecí pohyb sa robí dostredivo, viackrát sa opakuje, pričom sa postupne zvyšuje tlak na masírovanú oblasť.

Masáž rúk a horných končatín

Príjemný pocit pohody a uvoľnenia môžete svojim rukám dopriať aj vďaka našej masáži.

10€ / 20 min

Pri masáži používame kvalitný krém na ruky a telo s aloe vera. Krém nanesieme rovnomerne na celú dlaň a chrbát ruky a druhou rukou ho dôkladne vmasírujeme, to isté opakujeme na druhej ruke. Masírujeme články a medzičlánky prstov, dlaň, chrbát ruky, karpálny tunel, lakeť a pokračujeme pozdĺž celej hornej končatiny po ramená. Masáž každej ruky by mala trvať okolo desiatich minút.

Masáž chodidiel + celých dolných končatín.

Kombinácia masáži : s prvkami relaxačnej a klasickej masáže kvalitnými krémami z ruží a kokosu. 

10€ / 20 min

15€ / 30 min

Luxusný zážitok s našimi panenskými olejmi a úžasnými vôňami éterických olejov. Všetky masážne oleje sú bohaté na esenciálne oleje. Používame esenciálne oleje bohaté na terapeutické účinky bez podráždenia pokožky. Blahobyt pre vaše nohy. 

Masáž s prvkami Ayurvédskej olejovej masáže

Obľúbená ayurvédska masáž s kokosovým olejom. Po aplikácií extra panenského kokosového oleja nasleduje jemná celotelová masáž. 

30€ / 60 min

40€ / 90 min 

 Masáž zvyšuje tvorbu bielych krviniek a protilátok, ktoré zabezpečujú zvýšenú ochranu proti vírusom a chorobám. Preto sa táto masáž považuje za ochranu a reštaurátora organizmu, ktorá telo blahodarne oživuje spomaľuje proces starnutia a dodáva mu vitalitu. Takisto pôsobí na psychiku, čo sa prejavuje zvýšením sebavedomím a pocitom sily. Masáž tónuje základnú stavbu tela, zvyšuje funkčnosť svalstva, zjemňuje pleť a celkovo pôsobí priaznivo na kvalitu pokožky, kvalitný spánok, odstraňuje nervozitu, podráždenosť a odbúrava stres.

  Klasická masáž pre mamičky / tehuľku 

Uvoľňujúca masáž chrbáta a dolných končatín za použitia kvalitného oleja. 

25€ / 60 min

15€ / 30 min

Tehotenstvo je krásne obdobie, ktoré veľmi emotívne prežíva každá žena. No okrem psychickej stránky, je to obrovská záťaž aj na telo. S rastúcim bruškom a pribúdajúcou hmotnosťou trpí predovšetkým chrbtica a nohy. Budúca mamička sa rýchlo unaví, je napätá a častejšie podráždená. To samozrejme neprospieva ani jej ani dieťaťu. A každá tehuľka si tak z času na čas vzdychne, že by potrebovala masáž. Pre niektoré je luxusom, pre iné nutnosťou. No jednoznačne to stojí za vyskúšanie

Lymfatická masáž / lymfodrenáž 

Lymfatická ručná masáž a na výber : vrchná alebo spodná časť.

35€ / 90 min

35€ / 90 min

Lymfatická ručná masáž je masážna technika, kde sa jemnými, pomalými a presne definovanými ťahmi, hmatmi a tlakom pôsobí na povrch tela, čím sa aktivuje pohyb lymfy v lymfatických cievach, ktoré odvádzajú lymfu do zberných lymfatických uzlín.

Varianty :

1.) Vrchná časť = 90 min

2.) Spodná časť = 90 min 

Masáž s medom

Vynikajúci a veľmi pohodlný spôsob detoxikácie organizmu predstavuje medová masáž.

20€ / 30 min

Táto kvalitná masáž odstraňuje toxicitu z liekov, potravín, vplyvu životného prostredia. Sú to usadeniny, ktoré sa nahromadia v tkanivách, pretože ich telo nevie dostatočne vylúčiť vlastnými procesmi.

Preto veľmi účinne pôsobí proti chorobám, možno ju však aplikovať aj pre zvládnutie stresu, pri chronických a civilizačných chorobách, pri jarných očistných kúrach, únave, oživuje vnútorný organizmus, čistí pokožku a zanecháva ju zamatovo hladkú. 

Anticelulitídna masáž

Anticelulitídna masáž sa používa pri celulitíde, obezite, nadváhe a pri estetickom formovaní postavy.

40€ / 90 min

Tento druh masáže je zameraný na dolné končatiny, stehná, lýtka, sedacie svaly a bruško z prvkami jemných a mäkkých techník. Používajú sa princípy a zásady drenáže lymfatického systému. 

Obsah masáže : Olej, peeling, ozón.gél, mlieko a zábal = 1 hod masáž stehenných svalov + sedací sval + 30 min zábal - fólia.

DUO - partnerská masáž

Vo dvojici ide všetko ľahšie - vrátane masáže.
Vyskúšajte výhody tzv. DUO masáže, pri ktorej sú prítomné dve lehátka, dvaja maséri (alebo masér a masérka) a dvaja klienti.

65€ / 60 min

75€ / 90 min

Výber z dvoch masérov z ponuky. Dvaja maséri alebo na výber aj masér a masérka, dve lehátka, dve masáže. Dvojitá radosť, je radosť dvojnásobná. Duo masáž je vynikajúci relax pre kamarátky, priateľov, manželov alebo páry, ktoré chcú prežiť spolu príjemnú chvíľu vo dvojici. Ale prečo to robiť osamote, keď si môžete so sebou zobrať partnera či kamarátku a užiť si hneď dvojnásobnú radosť? Presvedčíme vás, že je to oveľa väčšia zábava, ale aj rovnako skvelý pocit z relaxácie a hĺbkového uvoľnenia ako pri klasickej masáži. Pozvite niekoho, na kom vám záleží a užite si parádny  relax vo dvojici. 

Bolesť chrbta či nôh síce nie je vidieť, ale dokáže život pekne znepríjemniť. Aby sa vám bolesti vyhýbali, je dobré odskočiť si raz za čas na kvalitnú masáž.

Masáž - four hands 

/štyri ruky/

Doprajte si mega dávku a to až 200 % účinku masáže. Pocit 4 rúk na jednom tele, pretože dve masáže 4 starostlivých rúk sú zaručene účinnejšie ako jedna a v prípade relaxu o to viac. Tak prečo ich teda nespojiť do jednej?

60€ / 60 min 

70€ / 90 min

Jedinečnú procedúra ,,Four Hands,, - štyroch rúk, len pre Vás, aby ste sa mohli poriadne hýčkať! Charakterizuje ju dvakrát väčšie uvoľnenie, ktoré vykonávajú hneď 2 maséri naraz. Dve masáže v jednej a dvaja maséri. Pozostáva zo systematického aplikovania tlaku na mäkké tkanivo celého tela synchronizovanými pohybmi kedže 4 ruky sa pohybujú simultánne po celom tele. Je to kombinácia masáže relaxačnej, klasickej a ayuvérdskej. Jej cieľom je vyvolať stav celkovej relaxácie, hĺbkové uvoľnenie, odstrániť vysilenosť a svalové kŕče. Lieči stres, napätie aj citové traumy.  Prináša uvoľnenie a podporuje vaše zdravie. Na zvláčnenie pokožky sa používajú kvalitné oleje a krémy. 

Prečo Four Hands?

Táto masáž účinkuje lepšie ako klasická procedúra vykonávaná jedným masérom, pretože tak zabezpečí slastný pocit dvojitého relaxu. Počas masáže štyrmi rukami je veľmi ťažké sledovať, ktorá ruka čo robí. Preto sa tento druh masáže odporúča najmä tým, ktorí majú problém vypnúť aj pri relaxačných procedúrach. Váš mozog sa bude spočiatku snažiť logicky rozpoznať pohyby oboch masérov. Veľmi rýchlo však zistí, že sa to nedá. Jednoducho sa na to prestanete sústrediť a dostanete sa do stavu intenzívnejšieho uvoľnenia.  Príďte si užiť športovo-relaxačnú masáž, ktorá odstráni únavu tela aj duše dvakrát lepšie!

Luxusná masáž tváre 

Aj naša pokožka tváre potrebuje oddych a rozmaznávanie. Odmenou pre ňu je skvelá masáž tváre plná relaxu a sviežosti Vašej pleti. Príjemná vec, ktorú si môže každý z Vás dovoliť.

25€ / 40 min

Dopriať svojej pleti pocit luxusu a mladistvej pleti je v dnešnej dobe obzvlášť dôležité. Masáž tváre je veľmi príjemná a pre pokožku prospešná. Premasírovanie vyvolá prekrvenie pokožky, ktorá tak bude lepšie reagovať na prípravky a ich vstrebávanie. Pokiaľ máte svoj obľúbený krém, či emulziu, aplikujeme ich spolu s masážou. Ideálne je urobiť masáž po vyčistený našou čistiacou kefkou. Na záver masáže použijeme pri nanášaní krému našu špeciálnu žehličku na tvár. Táto žehlička je skvelým prostriedkom na vyhladenie vrások pôsobením hydratačného fluida, alebo upokojujúceho krému či séra proti starnutiu. Masáž však môžete absolvovať aj bez kozmetických prípravkov - iba takpovediac nasucho.

Prečo masáž tváre?

Masáž tváre pomáha oddialiť proces starnutia, zlepšuje krvný obeh, elasticitu, uvoľňuje stres a napätie a pleť bude na rozdiel od masáže krku a hlavy po masáži rozjasnená a svieža. Tieto masáže pomáhajú aj proti migrénam. Keďže veľa ľudí dáva na vzhľad svojej pleti, tak tieto masáže sú krásnou odmenou pre Vašu tvár. 

Obsah masáže : čistenie a výživu kvalitnou kozmetikou. Používame špeciálne prístroje na čistenie pleti a vyhladenie vrások, manuálna masáž tváre. 

Ajurvédska masáž tváre a hlavy

Čisto manuálna masáž, ktorá nielen napomáha regenerácii pleti ale prežijete uvoľnenie a odnesiete si zážitok. 

25€ / 40 min

Predstavujeme exkluzívnu masáž: 40 minút
plného relaxu . Masáž prebieha v polohe ležmo za aplikácie použitia ajurvédskeho oleja s jazmínom. Masáž tváre navyše stimuluje mimické svaly, odstraňuje z tváre napätie, redukuje jemné vrásky, spomaľuje proces starnutia a rozjasňuje pleť.


Obsah masáže : Masáž kvalitným olejom s jazmínom. Masáž tváre, hlavy a záhlavia ako aj vlasov. Celá masáž je čisto manuálna masáž tváre a hlavy . 

Profi fyzioterapeut 

40€ / 60 min

Náš profi Fyzioterapeut je držiteľom medzinárodného certifikátu IES London. Pracuje ako samostatný fyzioterapeut a masér. Je vhodný najmä pre klientov po úraze či chorobe, klientovi navolí vhodnú rehabilitáciu fyzioterapiu či kondičný tréning, alebo kvalitnú masáž. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať, čo najskôr kvôli termínom alebo v prípade otázok.

Zmena dohodnutého termínu


Poplatok v prípade požiadavky klientovho zmeny už dohodnutého termínu alebo nedostavenie sa na dohodnutý termín je potrebné hlásiť vopred.

* Zmena termínu je možná najneskôr 6 hod pred dohodnutým termínom.

Prijaté opatrenia, prosím, prijmite ako snahu poskytovať Vám čo najskoršie termíny. Včasným odhlásením môžete pomôcť tým, ktorí termín skutočne potrebujú. Ďakujeme za pochopenie.

5€ * Storno poplatok / Nedostavenie sa na dohodnutý termín *


Poplatok v prípade klientovho nedostavenie sa na dohodnutý termín bez predošlého informovania.

* Odhlásenie sa z termínu je možné najneskôr 24 hod pred dohodnutým termínom, v prípade nedostavenia sa na dohodnutý termín bez predchádzajúceho informovania účtujeme storno poplatok.                 

Prijaté opatrenia, prosím, prijmite ako snahu poskytovať Vám čo najskoršie termíny. Včasným odhlásením môžete pomôcť tým, ktorí termín skutočne potrebujú. Ďakujeme za pochopenie.

10€ * 

Expres Termín

Služba garancie masáže v daný deň za poplatok v prípade požiadavky klientovho expres termínu masáže max. do 24 hod.

5€

 Ponuka obrazov

Ponuka obrazov zavisí od aktualnej ponuky nasej galérie a samotný obraz od veľkosti, počtu tvári a zložitosti.

nutná konzultácia k objednávke / + záloha do výšky 50% /   -, €

Poradenstvo medziľudských vzťahov

Forma konzultácie s klientom + psychoanalýza

10€ / 60 min

 Výklad z kariet

Chcete vedieť na čo sa máte pripraviť v najbližšej dobe Vášho života...?

-, €

 Numerológia + grátis Osobný výklad z kariet / anjelské karty /

Podrobný rozbor numerológie.                    Aké je vaše životné číslo ? Čo vás čaká ? Prezradíme a ešte oveľa viac !  Numerológia Vám načrtne určitý obraz, ale vymaľovať si ho už musíte už Vy a je len na Vás, ako a akými farbami to urobíte.

Poskytujeme :  Numerologický rozbor osobnosti,  Numerologický rozbor vzťahu, Numerológia dieťata, Osobný výklad z kariet.

40€ / min. 60 min

 Osobný tréner

Osobný tréner len pre Vás k dispozícii.

20€ / 60 min

  Upratovacie služby

Upratovacie a čistiacie služby

5€ / 30 min

Chcete nás kontaktovať?