Naša ponuka relaxu  

Cenník *

* Platný od 01.07.2020

´´Kráľovská VIP masáž´´ s prvkami viacerých masáži podľa výberu - celotelová*

*momentálne nedostupné 

Kombinácia masáži : s prvkami relaxačnej, klasickej, športovej a ayuvérdskej, thajskej, aroma masáže + masáže tváre.

60€ / 130 min 

Kráľovská VIP masáž v jednom balíku prináša maximálne uvoľnenie a tým podporuje naviac aj naše zdravie, mozog relaxuje a myseľ odpočíva. Táto masáž pozostáva zo systematického hladenia, hnietenia a aplikovania tlaku na mäkké tkanivo celého tela a každú masírovanú časť. Jej cieľom je vyvolať stav celkovej relaxácie, hĺbkové uvoľnenie, odstraňuje vysilenosť a svalové kŕče. Lieči stres, napätie a citové traumy. 

Na zvláčnenie pokožky používame kvalitné oleje a krémy. Ruky maséra sa pohybujú plynule po celom tele masírovaného, kedy dochádza k účinku liečivej energie dotyku.

Masáž zahŕňa : masáž chodidiel, členky, lýtka, stehná, sedací sval, drieková časť, chrbát, krk, šija, hlava, hrudník, brucho, nohy zpredu, masáž tváre.


Masáž podľa výberu klienta:

Masáže na výber z dvoch partií : s prvkami klasickej a relaxačnej techniky. 

20€ / 40 min 

25€ / 60 min 

35€ / 90 min

Možnosť výberu masáže podľa partií a dĺžky masáže:

Varianty : 

a,) Len zadná časť : /nohy zozadu/ chodidlá, členky, lýtka, stehná + sedacie svaly + chrbát, krk + šija.

b.) Zadná aj predná časť : Celá zadná časť ako pri prvej variante + hlava, tvár, hrudník, brucho, ruky, /nohy spredu/.


Masáž Športová /Silová/ :

Športová masáž sa dá absolvovať pred výkonom alebo po ňom.  Líšia sa v spôsobe vykonania: Pred výkonom je vhodná dráždivá, teda povzbudzujúca, ale aj upokojujúca, ktorú však môžete absolvovať približne dvanásť hodín pred výkonom. Upokojujúca masáž pred výkonom vás môže zbaviť prípadnej nervozity, trémy. 

15€ / 20 min

30€ / 60 min

40€ / 90 min


Možnosť výberu masáže podľa partií a dĺžky masáže:

Varianty :

a.) Pred výkonom : Celé dolné končatiny + horné končatiny - nabudzuje na to, aby naladila organizmus na maximálny výkon je dráždivá, teda povzbudzujúca - dĺžka masáže max 20 min.

b.) Pred a po výkone - Len zadná časť : /nohy zozadu/ chodidlá, členky, lýtka, stehná + sedacie svaly + chrbát, krk + šija. Je upokojujúca masáž, ktorú môžete absolvovať približne dvanásť hodín pred výkonom alebo hneď po výkone. Upokojujúca masáž pred výkonom vás môže zbaviť prípadnej nervozity, trémy. 

c.) Pred a po výkone - CelotelováZadná aj predná časť . Zadná časť ako pri prvej variante ´´b.)´´ + hlava, tvár, hrudník, brucho, ruky, /nohy spredu/.

Úlohou športovej masáže je odľahčiť napríklad nohy, ale nie do takej miery, aby sa svalstvo úplne uvoľnilo a oddychovalo. Musia sa pripraviť na ďalší výkon. "Asi po hodine oddychu po tréningu sa používa forma masáže, ktorá svaly uvoľní, detoxikuje a zregeneruje." Masáž po športovom výkone urýchli odplavovanie kyseliny mliečnej alebo histamínových látok

Športová masáž môže byť buď jednotlivá alebo celotelová. "Začíname menej zaťažovanými svalovými partiami a postupne prechádzame k tým väčšmi zaťaženým. 

Aby mala športová masáž správny účinok, mali by ste si na ňu nájsť čas raz za týždeň.


Masáž /Full body/ celotelová:

Masáže na výber: s prvkami klasickej, relaxačnej alebo ayurvédskej techniky. 

30€ / 60 min

Obsah masáže Zadná aj predná časť : Celá zadná časť /nohy zozadu/ chodidlá, členky, lýtka, stehná + sedacie svaly + chrbát, krk + šija + hlava, tvár, hrudník, brucho, ruky, /nohy spredu/. 


Masáž chrbáta + krk a šija - KLASIK, EXTRA, EXKLUZIV

Kombinácia masáži : s prvkami relaxačnej, klasickej a ayuvérdskej alebo športovej techniky na uvoľnenie chrbtových svalov, trigger points - spúšťové body bolesti, spazmov a krčnej chrbtice.

15€ / 20 min

20€ / 30 min

25€ / 40 min


Možnosť výberu masáže podľa typu a dĺžky masáže:

Varianty :

a.) KLASIK obsah masáže : klasická masáž s prvkami uvoľnenia časti : chrbát, krk + šija za použitia základného nosného oleja.

b.) EXTRAobsah masáže : klasická masáž, základný olej, bonus hrejivé mlieko pre starostlivosť o pokožku pri svalovom napätí a na uvoľnenie + Aloe Vera multifunkčný MSM Telový gél, ktorý je rýchlo vstrebavajúci, chladivý, krémový gél pre namáhané svaly a kĺby. 

c.) EXKLUZIV : najkvalitnejšia z masáži : komplexná masáž s cvičením, strečingom, thajské techniky, odblokovanie krčnej chrbtice, spúšťové body = trigger point, odstránenie svalových bolestí, najkvalitnejší masážny olej a krém Deep blue, mäkké techniky. 

Najoblúbenejšia masáž pozostáva z masáže chrbáta v pozícii na bruchu na masážnom stole, pokračuje sa masážou driekovej časti, chrbtových svalov, trapézami, krčnou chrbticou. Neskôr sa pokračuje masážou krčnej chrbtice a šije v sede chrbtom k masérovi. Nakoniec sa masáž zakončí uvoľnením krčnej chrbtice špeciálnymi cvikmi a pomocou dýchania. 

Masáž je vhodná pre klientov s bolesťami v driekovej časti, oblasť lopatiek, oblasti ramien, seknutie v krku.


Masáž horných a dolných končatín

Kombinácia masáži: s prvkami relaxačnej, klasickej a ayuvérdskej masáže.

20€ / 40 min

Doba trvania masáže je 15-20 minút pre dolné a horné končatiny zvlášť. Klient leží na bruchu, horné končatiny sú položené pozdĺž tela a dolné končatiny prečnievajú z masážneho stola vďaka možnosti polohovania. 

Masáž dolných končatín 

Masér stojí na strane masírovanej končatiny. Najprv sa spravia chodidlá pokiaľ si to klient želá alebo nieje príliš šteklivý... Po masáži chodidiel sa dajú dolné končatiny do rovnomernej polohy a pokračuje sa masážou členkov, lýtka a stehenných svalov, sedacích svalov.   

Masáž horných končatín

Táto časť tela je pomerne dobre prístupná samomasáži. Trenie ra­menného pletenca si môžeme ro­biť sami, podobne aj hnetenie prsných svalov, pri ktorom sa sva­ly uchopia do ruky a silou sa odťahu­jú od hrudníka. Masáž možno opako­vať viackrát za sebou na oboch stra­nách.

Na výkonnosť horných končatín priaznivo vplýva masáž ohýbačov lakťa. Pri masáži druhou osobou je dôležité dôkladne rozotierať celú hornú končatinu. Trecí pohyb sa robí dostredivo, viackrát sa opakuje, pričom sa postupne zvyšuje tlak na masírovanú oblasť.


Masáž rúk a horných končatín

Príjemný pocit pohody a uvoľnenia môžete svojim rukám dopriať aj vďaka našej masáži.

10€ / 20 min

Pri masáži používame kvalitný krém na ruky a telo s aloe vera. Krém nanesieme rovnomerne na celú dlaň a chrbát ruky a druhou rukou ho dôkladne vmasírujeme, to isté opakujeme na druhej ruke. Masírujeme články a medzičlánky prstov, dlaň, chrbát ruky, karpálny tunel, lakeť a pokračujeme pozdĺž celej hornej končatiny po ramená. Masáž každej ruky by mala trvať okolo desiatich minút.

Masáž chodidiel + celých dolných končatín.

Kombinácia masáži : s prvkami relaxačnej a klasickej masáže kvalitnými krémami z ruží a kokosu. 

10€ / 20 min

15€ / 30 min

Luxusný zážitok s našimi panenskými olejmi a úžasnými vôňami éterických olejov. Všetky masážne oleje sú bohaté na esenciálne oleje. Používame esenciálne oleje bohaté na terapeutické účinky bez podráždenia pokožky. Blahobyt pre vaše nohy. 


Luxusná masáž tváre*

*momentálne nedostupné 

Aj naša pokožka tváre potrebuje oddych a rozmaznávanie. Odmenou pre ňu je skvelá masáž tváre plná relaxu a sviežosti Vašej pleti. Príjemná vec, ktorú si môže každý z Vás dovoliť.

25€ / 40 min

Dopriať svojej pleti pocit luxusu a mladistvej pleti je v dnešnej dobe obzvlášť dôležité. Masáž tváre je veľmi príjemná a pre pokožku prospešná. Premasírovanie vyvolá prekrvenie pokožky, ktorá tak bude lepšie reagovať na prípravky a ich vstrebávanie. Pokiaľ máte svoj obľúbený krém, či emulziu, aplikujeme ich spolu s masážou. Ideálne je urobiť masáž po vyčistený našou čistiacou kefkou. Na záver masáže použijeme pri nanášaní krému našu špeciálnu žehličku na tvár. Táto žehlička je skvelým prostriedkom na vyhladenie vrások pôsobením hydratačného fluida, alebo upokojujúceho krému či séra proti starnutiu. Masáž však môžete absolvovať aj bez kozmetických prípravkov - iba takpovediac nasucho.

Prečo masáž tváre?

Masáž tváre pomáha oddialiť proces starnutia, zlepšuje krvný obeh, elasticitu, uvoľňuje stres a napätie a pleť bude na rozdiel od masáže krku a hlavy po masáži rozjasnená a svieža. Tieto masáže pomáhajú aj proti migrénam. Keďže veľa ľudí dáva na vzhľad svojej pleti, tak tieto masáže sú krásnou odmenou pre Vašu tvár. 

Obsah masáže : čistenie a výživu kvalitnou kozmetikou. Používame špeciálne prístroje na čistenie pleti a vyhladenie vrások, manuálna masáž tváre. 


Masáž s prvkami Ajurvédskej olejovej masáže*

*momentálne nedostupné

Ajurvédska masáž tváre a hlavy*

Obľúbená ayurvédska masáž s kokosovým olejom. Po aplikácií extra panenského kokosového oleja nasleduje jemná celotelová masáž. 

30€ / 60 min

40€ / 90 min 

25€ / 40 min

Možnosť výberu masáže podľa partií a dĺžky masáže:

Varianty :

a.) Len zadná časť : /nohy zozadu/ chodidlá, členky, lýtka, stehná + sedacie svaly + chrbát, krk + šija.

b.) Celotelová : zadná aj predná časť : Celá zadná časť ako pri prvej variante + hlava, tvár, hrudník, brucho, ruky, /nohy spredu/.

c.) Ajurvédska masáž tváre a hlavy : čisto manuálna masáž tváre, krku a hlavy s aplikáciou ajurvédskeho oleja s jazmínom. 

Masáž zvyšuje tvorbu bielych krviniek a protilátok, ktoré zabezpečujú zvýšenú ochranu proti vírusom a chorobám. Preto sa táto masáž považuje za ochranu a reštaurátora organizmu, ktorá telo blahodarne oživuje spomaľuje proces starnutia a dodáva mu vitalitu. Takisto pôsobí na psychiku, čo sa prejavuje zvýšením sebavedomím a pocitom sily. Masáž tónuje základnú stavbu tela, zvyšuje funkčnosť svalstva, zjemňuje pleť a celkovo pôsobí priaznivo na kvalitu pokožky, kvalitný spánok, odstraňuje nervozitu, podráždenosť a odbúrava stres.

Ajurvédska masáž tváre a hlavy 

Aj naša pokožka tváre potrebuje oddych a rozmaznávanie. Masáž tváre v Relax salóne je príjemná vec, ktorú si môže každý z vás dovoliť a dopriať tak svojej tvár pocit relaxu a oddychu pleti. Masáž tváre je veľmi príjemná a pre pokožku prospešná. Premasírovanie vyvolá prekrvenie pokožky, ktorá tak bude lepšie reagovať na aplikáciu ajurvédskeho oleja s jazmínom a jeho vstrebávanie.

Až 40 minút plného relaxu vašej tváre s výnimočnou čisto manuálnou masážou, ktorá nielen napomáha regenerácii pleti, ale umožňuje vám prežiť dokonalé uvoľnenie. Masáž prebieha v polohe ležmo za aplikácie použitia ajurvédskeho oleja s jazmínom. Masáž tváre navyše stimuluje mimické svaly, odstraňuje z tváre napätie, redukuje jemné vrásky, spomaľuje proces starnutia a rozjasňuje pleť.

Masáž tváre pomáha oddialiť proces starnutia, zlepšuje krvný obeh, elasticitu, uvoľňuje stres a napätie. Masáže tváre, krku a hlavy pomáhajú proti migrénam. Keďže veľa ľudí má sedavé zamestnanie tieto masáže sú krásnou odmenou pre vaše telo. 


Klasická masáž pre mamičky / tehuľku*

*momentálne nedostupné

Uvoľňujúca masáž chrbáta a dolných končatín za použitia kvalitného oleja a vankúša predstavuje individuálnu starostlivosť pre všetky budúce mamičky od ukončeného 3. mesiaca tehotenstva až do pôrodu i po ňom. 

Maximálne do 20 týždňa tehotenstva je možné ju vykonávať ak mamička leží na brušku. Potom sú vhodné alternatívy na boku alebo v sede, kedy je žena predkom opretá o operadlo stoličky, pre lepšie uvoľnenie.

25€ / 60 min

15€ / 30 min

Tehotenstvo je krásne obdobie, ktoré veľmi emotívne prežíva každá žena. No okrem psychickej stránky, je to obrovská záťaž aj na telo. S rastúcim bruškom a pribúdajúcou hmotnosťou trpí predovšetkým chrbtica a nohy. Budúca mamička sa rýchlo unaví, je napätá a častejšie podráždená. To samozrejme neprospieva ani jej ani dieťaťu. A každá tehuľka si tak z času na čas vzdychne, že by potrebovala masáž. Pre niektoré je luxusom, pre iné nutnosťou. No jednoznačne to stojí za vyskúšanie

Lymfatická masáž / lymfodrenáž*

*momentálne nedostupné

Lymfatická ručná masáž je masážna technika, kde sa jemnými, pomalými a presne definovanými ťahmi, hmatmi a tlakom pôsobí na povrch tela, čím sa aktivuje pohyb lymfy v lymfatických cievach, ktoré odvádzajú lymfu do zberných lymfatických uzlín.

a.) 40€ / 60 min

a.) 35€ / 90 min

b.) 35€ / 90 min

c.) 40€ / 90 min

c.) 65€ / 120 min

Možnosť výberu masáže podľa partií a dĺžky masáže:

Varianty :

a.) Len spodná časť : /nohy zozadu/ chodidlá, členky, lýtka, stehná + sedacie svaly, nohy spredu.

b.) Len vrchná časť :  hlava, tvár, hrudník, brucho, ruky.

c.) Celotelová /nohy zozadu/ chodidlá, členky, lýtka, stehná + sedacie svaly, nohy spredu, hlava, tvár, hrudník, brucho, ruky 
Lymfatická masáž tváre*

*momentálne nedostupné

20€ / 30 min


Lymfatická masáž tváre pomáha mladšiemu a zdravšiemu vzhľadu Vašej tvári.

Manuálna lymfodrenážna masáž odstraňuje opuchy, vrásky, jazvy a napomáha k omladeniu pokožky. Taktiež svojim analgetickým (protibolestivým), spazmolytickým (protikŕčovým) a sedatívnym (upokojujúcim) účinkom masáž pozitívne pôsobí pri bolestiach hlavy každého pôvodu a znižuje výskyt záchvatov migrény.

Masáž sa môže efektívne využívať i pri poúrazových stavoch, po mozgových porážkach (cievnych mozgových príhodách), bolestiach hlavy, migrénach, pri estetických či kozmetických problémoch (akné) a tiež pri športe.


Masáž s medom*

*momentálne nedostupné

Vynikajúci a veľmi pohodlný spôsob detoxikácie organizmu predstavuje medová masáž.

20€ / 30 min

Táto kvalitná masáž odstraňuje toxicitu z liekov, potravín, vplyvu životného prostredia. Sú to usadeniny, ktoré sa nahromadia v tkanivách, pretože ich telo nevie dostatočne vylúčiť vlastnými procesmi.

Preto veľmi účinne pôsobí proti chorobám, možno ju však aplikovať aj pre zvládnutie stresu, pri chronických a civilizačných chorobách, pri jarných očistných kúrach, únave, oživuje vnútorný organizmus, čistí pokožku a zanecháva ju zamatovo hladkú. 


Anticelulitídna masáž*

*momentálne nedostupné

Anticelulitídna masáž sa používa pri celulitíde, obezite, nadváhe a pri estetickom formovaní postavy.

40 € / 90 min

Tento druh masáže je zameraný na dolné končatiny, stehná, lýtka, sedacie svaly a bruško z prvkami jemných a mäkkých techník. Používajú sa princípy a zásady drenáže lymfatického systému. 

Obsah masážeolej, peeling, ozón. gél, mlieko a zábal = 1 hod. masáže stehenných svalov a sedacieho svalu + 30 min zábal - fólia.

DUO - partnerská masáž*

*momentálne nedostupné

Vo dvojici ide všetko ľahšie - vrátane masáže.
Vyskúšajte výhody tzv. DUO masáže, pri ktorej sú prítomné dve lehátka, dvaja maséri (alebo masér a masérka) a dvaja klienti.

65€ / 60 min

75€ / 90 min

Výber z dvoch masérov z ponuky. Dvaja maséri alebo na výber aj masér a masérka, dve lehátka, dve masáže. Dvojitá radosť, je radosť dvojnásobná. Duo masáž je vynikajúci relax pre kamarátky, priateľov, manželov alebo páry, ktoré chcú prežiť spolu príjemnú chvíľu vo dvojici. Ale prečo to robiť osamote, keď si môžete so sebou zobrať partnera či kamarátku a užiť si hneď dvojnásobnú radosť? Presvedčíme vás, že je to oveľa väčšia zábava, ale aj rovnako skvelý pocit z relaxácie a hĺbkového uvoľnenia ako pri klasickej masáži. Pozvite niekoho, na kom vám záleží a užite si parádny  relax vo dvojici. 

Bolesť chrbta či nôh síce nie je vidieť, ale dokáže život pekne znepríjemniť. Aby sa vám bolesti vyhýbali, je dobré odskočiť si raz za čas na kvalitnú masáž.

Masáž - four hands / six hands

/štyri ruky/ alebo /šesť rúk/*

*momentálne nedostupné

Doprajte si mega extra dávku a to až 200 % - 300 % účinku masáže. Pocit 4 rúk / 6 rúk na jednom tele, pretože dve - tri masáže 4 - 6 starostlivých rúk sú zaručene účinnejšie ako jedna a v prípade relaxu o to viac. Tak prečo ich teda nespojiť do jednej?

60€ / 60 min / 4 ruky 

70€ / 90 min / 4 ruky

80€ / 60 min / 6 rúk

 90€ / 90 min / 6 rúk 

Jedinečnú procedúra ,,Four Hands,, - štyroch rúk alebo ,,Six Hands,, - šiestich rúk, len pre Vás, aby ste sa mohli poriadne hýčkať ! Charakterizuje ju dvakrát - až trikrát väčšie uvoľnenie, ktoré vykonávajú hneď 2 - 3 maséri naraz. Dve-tri masáže v jednej a dvaja alebo traja maséri. Pozostáva zo systematického aplikovania tlaku na mäkké tkanivo celého tela synchronizovanými pohybmi kedže 4 / 6 ruky sa pohybujú simultánne po celom tele. Je to kombinácia masáže relaxačnej, klasickej a ayuvérdskej. Jej cieľom je vyvolať stav celkovej relaxácie, hĺbkové uvoľnenie, odstrániť vysilenosť a svalové kŕče. Lieči stres, napätie aj citové traumy.  Prináša uvoľnenie a podporuje vaše zdravie. Na zvláčnenie pokožky sa používajú kvalitné luxusné oleje a krémy a masky a zábaly.

Prečo Four Hands / Six Hands ?

Táto masáž účinkuje lepšie ako klasická procedúra vykonávaná jedným masérom, pretože tak zabezpečí slastný pocit dvojitého alebo až trojitého relaxu. Počas masáže štyrmi alebo šiestimi rukami je veľmi ťažké sledovať, ktorá ruka čo robí. Preto sa tento druh masáže odporúča najmä tým, ktorí majú problém vypnúť aj pri relaxačných procedúrach. Váš mozog sa bude spočiatku snažiť logicky rozpoznať pohyby oboch alebo až troch masérov. Veľmi rýchlo však zistí, že sa to nedá. Jednoducho sa na to prestanete sústrediť a dostanete sa do stavu intenzívnejšieho uvoľnenia.  Príďte si užiť športovo-relaxačnú-klasicko-thajsko-ajurvédsku masáž, ktorá odstráni únavu tela aj duše dvakrát lepšie!

Profi fyzioterapeut -  momentálne nedostupné

40€ / 60 min

Náš profi Fyzioterapeut je držiteľom medzinárodného certifikátu IES London. Pracuje ako samostatný fyzioterapeut a masér. Je vhodný najmä pre klientov po úraze či chorobe, klientovi navolí vhodnú rehabilitáciu fyzioterapiu či kondičný tréning, alebo kvalitnú masáž. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať, čo najskôr kvôli termínom alebo v prípade otázok.

Zmena dohodnutého termínu


Poplatok v prípade požiadavky klientovho zmeny už dohodnutého termínu alebo nedostavenie sa na dohodnutý termín je potrebné hlásiť vopred.

* Zmena termínu je možná najneskôr 6 hod pred dohodnutým termínom.

Prijaté opatrenia, prosím, prijmite ako snahu poskytovať Vám čo najskoršie termíny. Včasným odhlásením môžete pomôcť tým, ktorí termín skutočne potrebujú. Ďakujeme za pochopenie.

5€ * Storno poplatok / Nedostavenie sa na dohodnutý termín *


Poplatok v prípade klientovho nedostavenie sa na dohodnutý termín bez predošlého informovania.

* Odhlásenie sa z termínu je možné najneskôr 24 hod pred dohodnutým termínom, v prípade nedostavenia sa na dohodnutý termín bez predchádzajúceho informovania účtujeme storno poplatok.                 

Prijaté opatrenia, prosím, prijmite ako snahu poskytovať Vám čo najskoršie termíny. Včasným odhlásením môžete pomôcť tým, ktorí termín skutočne potrebujú. Ďakujeme za pochopenie.

10€ * 

Expres Termín

Služba garancie masáže v daný deň za poplatok v prípade požiadavky klientovho expres termínu masáže max. do 24 hod.

5€

 Ponuka obrazov

Ponuka obrazov zavisí od aktualnej ponuky nasej galérie a samotný obraz od veľkosti, počtu tvári a zložitosti.

nutná konzultácia k objednávke / + záloha do výšky 50% /   -, €

 Osobný fitness tréner

Osobný tréner len pre Vás k dispozícii.

20€ / 60 min

  Upratovacie služby

Upratovacie a čistiacie služby

5€ / 30 min

Chcete nás kontaktovať?